Clipboard Manager nagrywa historię danych kopiowanych do schowka Windows

Clipdiary jest skutecznym programem zarządzającym schowkiem Windows, który zapisuje każdą porcję danych skopiowanych za pomocą skrótu kawiszowego "Control-C" z aplikacji do schowka systemowego. Oznacza to, że możemy łatwo odtworzyć każdą informację która była zapisana do schowka w czasie gdy pracował program Clipdiary.

Co może zrobić dla Ciebie?

  • Automatycznie zachowuje każdą porcję danych skopiowanych do schowka systemu Windows
  • Pozwala na szybkie odszukanie tekstu z własnej bazy danych dzięki czemu można przywrócić ten tekst do schowka lub wkleić do aplikacji
  • W razie potrzeby można usunąć formatowanie tekstu i wklejać dane jako czysty tekst
  • Można przeszukiwać historię schowka

Ten progam do zarządzania schowkiem będzie przydatny w pracy jeżeli chcesz:

  • Szybko odnaleźć i wkleić wycinek tekstowy który był skopiowany do schowka wcześniej
  • Znależć jakieś dane umieszczone dawniej w schowku
  • Odtworzyć zawartość schowka jeżeli została nadpisana późniejszymi danymi
  • Przekształcić dowolny tekst do postaci czystego tekstu przez usunięcie znaków formatujących
  • Oszczędzić swój czas i podnieść wydajność pracy

Na czym polega używanie historii schowka?

Byłoby przyjemne wiedzieć, że łatwo można powrócić do tych danych które były kiedyś w schowku Windows. Jeżeli tak uważasz, to wypróbuj Clipdiary i poczuj siłę takiego użytkowania schowka! Kiedykolwiek zechcesz możesz odtworzyć skopiowane do schowka dane, niezależnie od tego czy to było godzinę czy tydzień temu.
W istocie oznacza to że można odtworzyć informację która mogłaby zostać przeoczona lub zapomniana. Co więcej, można prawie natychmiast uzyskać dostęp do ostatnio skopiowanych wycinków tekstu lub innych danych, czyli nasza praca będzie rzeczywiście szybsza.

W jaki sposób pracuje program Clipdiary?

Ten program zarządzający schowkiem może być automatycznie uruchamiany przy starcie Windows i dlatego zapisuje do swojej bazy danych wszysto to, co trafia do schowka systemowego.. Clipdiary może zapisywać histoirię schowka tak jak log i przechowywać dane w różnych formatach: czysty tekst (plain text) plain text, RTF, HTML, obrazy (BMP), pliki itd. Na przykład, jeżeli zrobimy serię zrzutów ekranu do schowka to Clipdiary automatycznie zachowa je wszystkie!Get Clipdiary
v. 5.7 December 10'21


Get Portable
v. 5.7 December 10'21Clipdiary is free to use under the following conditions...


Happy People

If your life isn't based around endlessly copying & pasting links, image file names and chunks of text emailed out by company press departments into web windows, you might not appreciate it so much. But for me, Clip Diary's something I fire up about 30 times a day - and each time I metaphorically wipe my brow in relief.

Gary
Read more testimonials